fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Startujemy z cyklem na YouTube – Legal Navigator by BiW

Sytuacja legislacyjna i gospodarcza jeszcze nigdy nie były tak dynamiczne.  Dlatego, aby dostarczać stale aktualizowanej wiedzy, trzymamy rękę na legislacyjnym pulsie, dzieląc się nią, w formule krótkich porad wideo, na naszym nowym kanale YouTube. Wierzymy, że gospodarka do skomplikowany system naczyń połączonych i wzajemne wsparcie podmiotów ją tworzących jest naszym obowiązkiem.

W pierwszym odcinku cyklu mec. Jan Sakławski zwraca się do operatorów zakładów przemysłowych, omawiając takie kwestie jak klauzula siły wyższej w umowach, przepływ energii elektrycznej w warunkach epidemii, ochrona środowiska i limity emisji, programy wsparcia i zastrzyki kapitałowe oraz przesłanki do uruchomienia postępowania restrukturyzacyjnego w firmie.

Przejdź na kanał YT Brysiewicz i Wspólnicy

#dzielimysięwiedzą

 

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.