fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Sukces BBS – wsparcie w realizacji kompleksu hotelowego

Kancelaria Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy doradzała swojemu Klientowi w transakcji, w ramach której Klient wraz ze swoimi partnerami biznesowymi zrealizują wspólnie inwestycję polegającą na budowie kompleksu hotelowego.
Inwestycja zostanie wzniesiona na terenie nieruchomości zlokalizowanej w miejscowości Staniszów w woj. dolnośląskim. Wartość transakcji dla naszego Klienta jest nie niższa niż 8.000.000 złotych, a całość inwestycji to kilkadziesiąt milionów złotych. Według projektu łączna powierzchnia użytkowa kompleksu hotelowego będzie wynosić ok. 12 tyś mkw.
Kancelaria wspierała swojego Klienta zarówno na etapie ustrukturyzowania transakcji, jak w czasie przygotowywania oraz negocjowania dokumentów transakcyjnych, które będą programowały zasady współpracy stron i realizację samej inwestycji.

Z ramienia Kancelarii Klienta wspierał Krzysztof Brysiewicz, radca prawny, partner zarządzający Kancelarii, Maciej Wasilewski, radca prawny i lider praktyki fuzji i przejęć. W skład zespołu transakcyjnego wchodził ponadto Tomasz Kiernożycki.

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.