fbpx
       

Sukces BBS – wsparcie w realizacji kompleksu hotelowego

Kancelaria Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy doradzała swojemu Klientowi w transakcji, w ramach której Klient wraz ze swoimi partnerami biznesowymi zrealizują wspólnie inwestycję polegającą na budowie kompleksu hotelowego.
Inwestycja zostanie wzniesiona na terenie nieruchomości zlokalizowanej w miejscowości Staniszów w woj. dolnośląskim. Wartość transakcji dla naszego Klienta jest nie niższa niż 8.000.000 złotych, a całość inwestycji to kilkadziesiąt milionów złotych. Według projektu łączna powierzchnia użytkowa kompleksu hotelowego będzie wynosić ok. 12 tyś mkw.
Kancelaria wspierała swojego Klienta zarówno na etapie ustrukturyzowania transakcji, jak w czasie przygotowywania oraz negocjowania dokumentów transakcyjnych, które będą programowały zasady współpracy stron i realizację samej inwestycji.

Z ramienia Kancelarii Klienta wspierał Krzysztof Brysiewicz, radca prawny, partner zarządzający Kancelarii, Maciej Wasilewski, radca prawny i lider praktyki fuzji i przejęć. W skład zespołu transakcyjnego wchodził ponadto Tomasz Kiernożycki.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..