fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Sukces Klienta Kancelarii w transakcji prowadzonej przez zespół fuzji i przejęć

Kolejna transakcja za nami! Kancelaria Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy doradzała spółce Prompter sp. z o.o oraz jej wspólnikom w procesie pozyskania pierwszej rundy finansowej, jak również w zakresie zabezpieczenia praw własności intelektualnej Spółki. 

Spółka Prompter buduje software do analizy i tworzenia dokumentów w oparciu o algorytmy sztucznej inteligencji, który ma za zadanie usprawnić codzienną pracę prawników. Rozwiązanie, które oferuje Spółka swoim Klientom, ma charakter unikalny w skali europejskiej oraz jest jednym z pierwszych rozwiązań tego typu na świecie.

Z ramienia Kancelarii transakcję przeprowadził Maciej Wasilewski – partner Kancelarii,  lider praktyki M&A oraz Witold Masionek przy wsparciu – Piotra Kaweckiego oraz Tomasza Kieronżyckiego.

 

Gratulacje!

 

Logo Prompter

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.