fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Sukces Klienta Kancelarii – Zamknięcie kolejnej transakcji na rynku usług IT

Prawnicy kancelarii doradzali przy transakcji zbycia grupy Core Service na rzecz Astek Polska. Kancelaria brała udział w przygotowaniu projektów dokumentacji transakcyjnej, w tym umowy sprzedaży udziałów, zabezpieczeń oraz dokumentacji ustanawiającej nowy ład korporacyjny. Aktywnie uczestniczyła również w procesie negocjacji. Przy transakcji pracowali Krzysztof Brysiewicz, Maciej Wasilewski, Michał Jeleń oraz Radosław Graboś.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.