fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Sukces! Nasz Klient odzyskał pieniądze, które utracił w wyniku ataku hakerskiego

Nasz Klient, przedsiębiorca o globalnym zasięgu działającego w branży FMCG, odzyskał pieniądze – prawie czterysta tysiące złotych, które utracił w wyniku ataku hakerskiego. 

O kulisach sprawy pisaliśmy TUTAJ

Ogromne brawa i gratulacje należą się adw. Bartkowi Pietruszce oraz mec. Hubertowi Zalewskiemu, którzy prowadzili sprawę.

Dzięki błyskawicznej reakcji naszych prawników środki udało się odzyskać w pół roku, to bardzo szybko jeśli pod uwagę weźmiemy fakt, że operacja miała “transkontynentalny” charakter. 

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.