fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Sukces naszego Klienta – konsolidacja w Bobby Burger

Kancelaria BBS wpierała swojego wieloletniego klienta w procesie wykupu pakietu akcji w spółce Real Food S.A. będącej jedynym wspólnikiem spółki Bobby Burger.

Klient przy wparciu kancelarii uzyskał pozycję dominującą w spółce i tym samym wraz z jego podmiotami zależnymi stał się osobą decydującą o dalszej strategii spółki.

W tej transakcji nasz zespół doradzał zarówno na etapie planowania struktury transakcji, przygotowanie projektów dokumentacji transakcyjnej jak również na etapie negocjacji, które zakończyły się sukcesem. Wartość transakcji to kilka milionów złotych.

Z ramienia kancelarii klientowi doradzał zespół M&A w skład, którego wchodzi Maciej Wasilewski – lider praktyki, Witold Masionek – specjalista IP, Patrycja Kurowska – starszy prawnik oraz Piotr Kawecki – prawnik.

Bobby Burger jest jedną z pierwszych i rozpoznawalna w całej Polsce siecią burgerowni z szeroko zakrojonymi planami na ten rok!

GRATULACJE!

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.