fbpx
       

Sukces naszego zespołu strefy private client

Do naszych prawników zgłosiła się klientka, prosząc o pilną pomoc. Jej mąż zastraszał ją i groził bronią, a wezwani na miejsce zdarzenia funkcjonariusze Policji nie podjęli żadnych działań celem zabezpieczenia rodziny.

Adwokat Paulina Sułkowska i adwokat Magdalena Sienkiewicz niezwłocznie podjęły czynności celem zabezpieczenia klientki i jej dzieci, składając do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa i wnioskując o zastosowanie w stosunku do sprawcy środków zapobiegawczych w postaci dozoru Policji oraz zakazu zbliżania się do naszej klientki na odległość nie mniejszą niż 50 metrów.

W wyniku złożonego zawiadomienia, w ciągu trzech dni nastąpiło wszczęcie postępowania przez Prokuratora, a także przeprowadzono niezbędne czynności w ramach postępowania dowodowego. Po trzech dniach od złożenia zawiadomienia mąż klientki został zatrzymany i postawiono mu zarzuty. W trakcie posiedzenia aresztowego Sąd wydał postanowienie, w którym uwzględnił w całości wniosek o zastosowanie środków zapobiegawczych wobec męża klientki, w tym o zakaz zbliżania się do klientki.

Dzięki działaniu naszego zespołu private client oraz organów ścigania sprawca niemal natychmiastowo został zatrzymany i postawiono mu zarzuty. Sprawa ta pokazuje, że możliwa jest sprawna i ścisła współpraca pełnomocników i Prokuratury celem realnego zabezpieczenia interesów pokrzywdzonych. W sytuacji, gdy zagrożone jest życie lub naszych klientów każda chwila jest na wagę złota” – podkreśla adw. Paulina Sułkowska

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..