fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Sukces naszego zespołu strefy private client

Do naszych prawników zgłosiła się klientka, prosząc o pilną pomoc. Jej mąż zastraszał ją i groził bronią, a wezwani na miejsce zdarzenia funkcjonariusze Policji nie podjęli żadnych działań celem zabezpieczenia rodziny.

Adwokat Paulina Sułkowska i adwokat Magdalena Sienkiewicz niezwłocznie podjęły czynności celem zabezpieczenia klientki i jej dzieci, składając do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa i wnioskując o zastosowanie w stosunku do sprawcy środków zapobiegawczych w postaci dozoru Policji oraz zakazu zbliżania się do naszej klientki na odległość nie mniejszą niż 50 metrów.

W wyniku złożonego zawiadomienia, w ciągu trzech dni nastąpiło wszczęcie postępowania przez Prokuratora, a także przeprowadzono niezbędne czynności w ramach postępowania dowodowego. Po trzech dniach od złożenia zawiadomienia mąż klientki został zatrzymany i postawiono mu zarzuty. W trakcie posiedzenia aresztowego Sąd wydał postanowienie, w którym uwzględnił w całości wniosek o zastosowanie środków zapobiegawczych wobec męża klientki, w tym o zakaz zbliżania się do klientki.

Dzięki działaniu naszego zespołu private client oraz organów ścigania sprawca niemal natychmiastowo został zatrzymany i postawiono mu zarzuty. Sprawa ta pokazuje, że możliwa jest sprawna i ścisła współpraca pełnomocników i Prokuratury celem realnego zabezpieczenia interesów pokrzywdzonych. W sytuacji, gdy zagrożone jest życie lub naszych klientów każda chwila jest na wagę złota” – podkreśla adw. Paulina Sułkowska

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.