fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Wywiad z Janem Sakławskim w Dzienniku Rzeczpospolita

Jan Sakławski w rozmowie z Rzeczpospolita mówi o konsekwencjach zamrożenia cen energii i niepewności na rynku dla małych, średnich i dużych firm. W wywiadzie także o inwestycjach we własne źródła energii i przedsiębiorcach, którzy mając odpowiedni kapitał próbują uniezależnić się od rynku.

Kto ma odpowiedni kapitał, może inwestować we własne źródła energii, co pozwala niemal uniezależnić się od rynku.

Pełny materiał dostępny w dzisiejszym dodatku do Rzeczpospolita „Prąd dla firmy: jak ograniczyć koszty?”.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.