fbpx
       

Eksperci Kancelarii wśród autorów publikacji dla przedsiębiorców „Firma w kryzysie. Przewodnik branżowy”

Eksperci naszej Kancelarii znaleźli się w gronie autorów przewodnika branżowego „Firma w kryzysie. Przewodnik branżowy”, opublikowanego przez dzienniki Rzeczpospolita oraz Parkiet. 

Radca prawny Krzysztof Brysiewicz, radca prawny dr Magdalena Porzeżyńska oraz aplikant adwokacki Małgorzata Woźniak skupili się na omówieniu zagadnień związanych z Tarczą Finansową Polskiego Funduszu Rozwoju.

Eksperci przedstawili zasady dotyczące rozliczenia i umorzenia subwencji z Tarczy finansowej 1.0, a także wyjaśnili procedurę jej rozliczenia. Omówili procedurę uzyskania wsparcia z Tarczy Finansowej 2.0 i przygotowali odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przedsiębiorców.

Zachęcamy do lektury publikacji i jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z materiałami, które wcześniej zostały przygotowane przez naszych ekspertów:

  • ROZLICZANIE ŚRODKÓW Z TARCZY FINANSOWEJ PFR –  Odpowiedzi na pytania zadane przez uczestników webinaru Rozliczanie Tarczy Finansowej PFR zorganizowanego we współpracy z Konfederacją Lewiatan w dniu 18 lutego 2021 r. – materiał dostępny jest  TUTAJ
  • TARCZA FINANSOWA PFR 2.0. KLUCZOWE PROBLEMY I WĄTPLIWOŚCI PO OTRZYMANIU DOTACJI – materiał dostępny jest TUTAJ 

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..