fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

“Spory korporacyjne w praktyce. Co zrobić, gdy w firmie dochodzi do konfliktu?” – zapraszamy na webinar z udziałem ekspertów kancelarii BBS

Rozwiązanie konfliktów powstałych w firmie to trudne i wymagające zadanie. Jakie są symptomy zbliżającego się sporu? Jakie działania należy podjąć gdy się pojawi? Jak wyglądają spory korporacyjne, jaka jest ich skala, czas trwania i na co trzeba się przygotować?

Odpowiedzi na te i wiele więcej pytań już 3 grudnia br. udzielną nasi eksperci r. pr. Krzysztof Brysiewicz, r. pr. Wojciech Bokina i adw. Aleksandra Bobińska podczas webinaru w ramach e-Akademii Lewiatana pt. “Spory korporacyjne w praktyce. Co zrobić, gdy w firmie dochodzi do konfliktu?”

Eksperci opowiedzą również o tym, w jakich obszarach najczęściej występują spory korporacyjne oraz jak bronić się przed próbą wrogiego przejęcia.

Rejestracja możliwa jest TUTAJ

Zapraszamy!

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.