fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

“Spory korporacyjne w praktyce. Co zrobić, gdy w firmie dochodzi do konfliktu?” – zobacz materiał przygotowany przez naszych ekspertów

Co zrobić, gdy w firmie dochodzi do konfliktu? Jak wyglądają spory korporacyjne, jaka jest ich skala, czas trwania i na co trzeba się przygotować? Podczas e-Akademii Lewiatana nasi eksperci odpowiedzieli na wiele pytań związanych ze sporami korporacyjnymi, a także w przedstawili konkretne przykłady ze swojej praktyki. Jak bronić się przed wrogim przejęciem, jakie działania należy podjąć, gdy zaskoczył nas spór?

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem:

“Spory korporacyjne w praktyce. Co zrobić, gdy w firmie dochodzi do konfliktu?”

Podziękowania dla ekspertów: radcy prawnego Krzysztofa Brysiewicza, radcy prawnego i doradcy restrukturyzacyjnego Wojciecha Bokiny, adwokat Aleksandry Bobińskiej i młodszej prawnik Zofii Szewczuk. 

Zapraszamy do lektury!

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.