fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

“Tarcza Finansowa PFR 2.0: kluczowe problemy i wątpliwości po otrzymaniu subwencji” – odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez przedsiębiorców

Eksperci Kancelarii Brysiewicz, Bokina, Sakławski przygotowali materiał, w którym znajdą Państwo odpowiedzi na pytania zadane podczas webinaru, który  zorganizowaliśmy z Konfederacją Lewiatan w ramach e-Akademii Lewiatana. Czy odsetki od nieterminowo zapłaconych faktur, koszty sądowe, egzekucyjne można opłacać z tarczy 2.0? Czy decyzja o umorzeniu subwencji zostanie nam w jakiś sposób przedstawiona (np. przez bank)?

Odpowiedzi na te pytania i wiele więcej w naszym materiale:

Podziękowania dla ekspertów: Krzysztofa Brysiewicza, dr Magdaleny Porzeżyńskiej, Małgorzaty Woźniak, Zofii Szewczuk, Jana Karsznickiego.

Zapraszamy do lektury!

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.