fbpx
       

„Tarcza Finansowa PFR 2.0: kluczowe problemy i wątpliwości po otrzymaniu subwencji” – sukces webinaru organizowanego przez BBS oraz Konfederację Lewiatan

23 kwietnia br. przeprowadziliśmy z Konfederacją Lewiatan szkolenie online w ramach e-Akademii Lewiatana pt. „Tarcza Finansowa PFR 2.0: kluczowe problemy i wątpliwości po otrzymaniu subwencji”. Wydarzenie to przyciągnęło aż dziewięćdziesięciu trzech uczestników, wzbudzając bardzo duże zaangażowanie naszych odbiorców, którzy przygotowali dla naszych prelegentów prawie sześćdziesiąt pytań.

 

Eksperci omówili warunki udziału w programie, błędy powstałe na etapie aplikowania o subwencję, które mogły by skutkować koniecznością zwrotu środków oraz kluczowe zasady wydatkowania środków w ramach Tarczy. Przedstawili  również zakres i przebieg kontroli wydatkowania środków przekazanych przez PFR oraz doradzali, jak w praktyce postępować w przypadku wystąpienia ryzyka lub zarzutu, iż subwencja została pobrana niesłusznie.

Podziękowania dla prelegentów: Krzysztofa Brysiewicza, dr Magdaleny Porzeżyńskiej, Małgorzaty Woźniak oraz za wsparcie: Zofii Szewczuk.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..