fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

“Tarcza Finansowa PFR 2.0: kluczowe problemy i wątpliwości po otrzymaniu subwencji” – sukces webinaru organizowanego przez BBS oraz Konfederację Lewiatan

23 kwietnia br. przeprowadziliśmy z Konfederacją Lewiatan szkolenie online w ramach e-Akademii Lewiatana pt. „Tarcza Finansowa PFR 2.0: kluczowe problemy i wątpliwości po otrzymaniu subwencji”. Wydarzenie to przyciągnęło aż dziewięćdziesięciu trzech uczestników, wzbudzając bardzo duże zaangażowanie naszych odbiorców, którzy przygotowali dla naszych prelegentów prawie sześćdziesiąt pytań.

 

Eksperci omówili warunki udziału w programie, błędy powstałe na etapie aplikowania o subwencję, które mogły by skutkować koniecznością zwrotu środków oraz kluczowe zasady wydatkowania środków w ramach Tarczy. Przedstawili  również zakres i przebieg kontroli wydatkowania środków przekazanych przez PFR oraz doradzali, jak w praktyce postępować w przypadku wystąpienia ryzyka lub zarzutu, iż subwencja została pobrana niesłusznie.

Podziękowania dla prelegentów: Krzysztofa Brysiewicza, dr Magdaleny Porzeżyńskiej, Małgorzaty Woźniak oraz za wsparcie: Zofii Szewczuk.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.