fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

“Uchybienia przy realizacji projektów unijnych. Co zrobić, gdy organ wzywa do zwrotu dofinansowania?” – materiał Q & A przygotowany przez naszych ekspertów

Eksperci Kancelarii Brysiewicz, Bokina, Sakławski przygotowali materiał, w którym znajdą Państwo odpowiedzi na pytania zadane podczas webinaru, który  zorganizowaliśmy z Konfederacją Lewiatan w ramach e-Akademii Lewiatana. Czy naruszenie zasady równości i niedyskryminacji może być przesłanką korekty finansowej? Kto bierze odpowiedzialność za nieprawidłowości w przypadku zmian osobowych w zarządzie?

Podziękowania dla ekspertów: Krzysztofa Brysiewicza, dr Magdaleny Porzeżyńskiej, Małgorzaty Woźniak i Zofii Szewczuk

Zapraszamy do lektury!

 

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.