fbpx
       

„Uchybienia przy realizacji projektów unijnych. Co zrobić, gdy organ wzywa do zwrotu dofinansowania?” – sukces webinaru organizowanego przez BBS oraz Konfederację Lewiatan

3 września br. przeprowadziliśmy z Konfederacją Lewiatan szkolenie online w ramach e-Akademii Lewiatana pt. „Uchybienia przy realizacji projektów unijnych. Co zrobić, gdy organ wzywa do zwrotu dofinansowania?”. Wydarzenie to przyciągnęło aż stu pięćdziesięciu jeden uczestników i wzbudziło ogromne zainteresowanie uczestników.

Czy beneficjent ma obowiązek zwrócić przyznane wsparcie w każdym przypadku? Ile średnio czasu trwa postępowanie cywilne? Czy decyzję wzywającą do zwrotu środków można zaskarżyć?

Na te i wiele więcej pytań uczestników webinaru odpowiadali r.pr. Krzysztof Brysiewicz, r. pr. dr Magdalena Porzeżyńska, apl. adw. Małgorzata Woźniak.

 

Eksperci podzieli się nie tylko wiedzą i doświadczeniem zdobytymi podczas praktyki, ale również wnioskami wynikającymi z przygotowanego przez nasz zespół pierwszego w Polsce raportu dotyczącego postępowań zwrotowych pt.: „Efektywność procedur zwrotu środków unijnych”.

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją przygotowaną przez mec. Zofię Szewczuk, która już pojawiła się na portalu Business Case.

Wkrótce opublikujemy dla Państwa materiał Q and A.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..