fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

“Ustawa o efektywności energetycznej. Komentarz” – premiera publikacji przygotowanej przez ekspertów naszej kancelarii

Nakładem wydawnictwa C.H Beck ukazała się publikacja przygotowana przez zespół kancelarii BBS pt. “Ustawa o efektywności energetycznej. Komentarz” pod przewodnictwem r. pr. Jana Sakławskiego i r. pr. dr Magdaleny Porzeżyńskiej.

W publikacji przygotowanej przez naszych ekspertów znajdą Państwo praktyczną analizę przepisów, która będzie przydatnym źródłem wiedzy dla osób zajmujących się tematyką efektywności energetycznej, w szczególności pozyskiwaniem białych certyfikatów, realizacją obowiązku umorzenia białych certyfikatów, wykonywaniem audytów energetycznych i audytów efektywności energetycznej oraz realizacją zadań jednostek sektora publicznego w zakresie efektywności energetycznej. Publikacja zawiera liczne przykłady i wyjaśnienia, tabele oraz grafy, które ułatwią odbiór treści czytelnikom.
W książce szczególną uwagę zwrócono na aspekty praktyczne komentowanych zagadnień, unikając skomplikowanych wywodów naukowych, zastępując je analizą najbardziej problematycznych kwestii występujących w praktyce przedsiębiorców, jednostek sektora publicznego oraz organów administracji, stosujących przepisy o efektywności energetycznej.

Publikacja jest dostępna TUTAJ

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.