fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Eksperci BBS przeprowadzili szkolenie dla klienta kancelarii firmy Green Genius

W naszej Kancelarii odbyło się szkolenie dla naszego klienta spółki Green Genius – międzynarodowej firmy działającej w branży OZE.

Nasi prelegenci Jan Sakławski, dr Magdalena Porzeżyńska, Karolina Wcisło-Karczewska przedstawiali kwestie prawne i odpowiedzieli na wiele szczegółowych pytań dotyczących projektu realizowanego przez naszego klienta. 

Dziękujemy za zaufanie!

Ogromne podziękowania za wsparcie przy szkoleniu należą się również Ewie Biniewicz oraz Zofii Szewczuk.

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.