fbpx
       

Znaleźliśmy się w gronie top 118 najczęściej polecanych kancelarii prawnych w Polsce według Listy Forbes

Po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie najchętniej polecanych kancelarii prawnych w Polsce w 2023 r. według Listy magazynu Forbes. Kategorie, w których zostaliśmy dostrzeżeni to: niewypłacalność i restrukturyzacja, ochrona środowiska i planowanie, prawo administracyjne i publiczne. Ostateczna lista powstała w oparciu o głosy/rekomendacje oddane przez prawników pracujących w kancelariach oraz klientów biznesowych (prawników in-house).  Znalezienie się w tak zaszczytnym gronie jest dla naszej kancelarii niezaprzeczalnym wyróżnieniem. Ale  – nie spoczywamy na laurach!

lista najlepszych kancelarii Forbes 2023 lista najlepszych kancelarii Forbes 2023

Szczególne słowa uznania należą się liderom uhonorowanych miejscem w rankingu praktyk w ramach BBS, a mianowicie: r. pr. Wojciechowi Bokinie, kierującemu zespołem restrukturyzacji i upadłości, r. pr. Janowi Sakławskiemu i r. pr. dr Magdalenie Porzeżyńskiej, kierującym zespołem ochrony środowiska (transformacja energetyczna i gospodarka obiegu zamkniętego) oraz r. pr. Krzysztofowi Brysiewiczowi, liderującemu zespołem środków unijnych i pomocy publicznej (prawo administracyjne i publiczne).

Lista Najlepszych Kancelarii 2023 została opracowana przez magazyn Forbes wspólnie z firmą Statista.

Dziękujemy wszystkim za oddany głos i zaufanie – takie chwile motywują nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy i podnoszenia standardów pracy prawnika na co dzień. Obiecujemy, że za rok powrócimy z dłuższą listą polecanych specjalizacji, dostępnych w BBS.

Gratulujemy kolegom po fachu zasłużonego miejsca w tegorocznej Liście i do zobaczenia za rok!

Cała lista dostępna jest pod linkiem: Lista Najlepszych Kancelarii 2023 wg Forbes 

 

 

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..