fbpx
       

Doradziliśmy Ghelamco Poland w procesie nabycia sześciu projektów PV o łącznej mocy 10MW

Mieliśmy przyjemność doradzać Ghelamco Poland w procesie nabycia sześciu projektów PV o łącznej mocy 10 MW. To niezwykle ważny projekt z perspektywy dalszych planów Ghelamco Poland. Nasz klient zamierza bowiem w najbliższych latach uzyskać pełną niezależność energetyczną a także znacząco zredukować swój ślad węglowy. Dlatego też, bardzo cieszymy się, że mogliśmy pomóc w tym procesie jednemu z liderów branży Real Estate w Polsce i Europie.

Za transakcję odpowiedzialny był zespół M&A w osobach radcy prawnego Macieja Wasilewskiego oraz Patrycji Kurowskiej oraz zespół energetyki i infrastruktury w osobach radacy prawnego Jana SakławskiegoKai Buczkowskiej, Ewy Biniewicz oraz Zofii Szewczuk.

Dziękujemy całemu Ghelamco Poland za zaufanie, w tym w szczególności Pani Joannie Krawczyk-Nasiłowskiej, Panu Jarosławowi Fiutowskiemu oraz Jakubowi Wasilewskiemu!

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..