fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Doradziliśmy Ghelamco Poland w procesie nabycia sześciu projektów PV o łącznej mocy 10MW

Mieliśmy przyjemność doradzać Ghelamco Poland w procesie nabycia sześciu projektów PV o łącznej mocy 10 MW. To niezwykle ważny projekt z perspektywy dalszych planów Ghelamco Poland. Nasz klient zamierza bowiem w najbliższych latach uzyskać pełną niezależność energetyczną a także znacząco zredukować swój ślad węglowy. Dlatego też, bardzo cieszymy się, że mogliśmy pomóc w tym procesie jednemu z liderów branży Real Estate w Polsce i Europie.

Za transakcję odpowiedzialny był zespół M&A w osobach radcy prawnego Macieja Wasilewskiego oraz Patrycji Kurowskiej oraz zespół energetyki i infrastruktury w osobach radacy prawnego Jana SakławskiegoKai Buczkowskiej, Ewy Biniewicz oraz Zofii Szewczuk.

Dziękujemy całemu Ghelamco Poland za zaufanie, w tym w szczególności Pani Joannie Krawczyk-Nasiłowskiej, Panu Jarosławowi Fiutowskiemu oraz Jakubowi Wasilewskiemu!

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.