fbpx
       

„Nowa ustawa wdrożeniowa – rewolucja czy ewolucja zasad wdrażania funduszy unijnych?” – zapraszamy do udziału w Webinarze

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie, które organizujemy wraz z Konfederacją Lewiatan – „Nowa ustawa wdrożeniowa – rewolucja czy ewolucja zasad wdrażania funduszy unijnych?”.

Webinar odbędzie się w środę, 25 stycznia 2023 r. o godz. 10:00.

Podczas spotkania Krzysztof Brysiewicz, prof. Rafał Poździk, dr Magdalena Porzeżyńska oraz Małgorzata Woźniak opowiedzą jakich błędów należy unikać w trakcie procesu pozyskiwania i wydatkowania środków pochodzących z UE oraz przeanalizują prawa, jakie przysługują wnioskodawcom i beneficjentom funduszy.

Webinar ma na celu przygotować instytucje do pracy z nową podstawą prawną dotyczącą realizacji polityki spójności, jak również wyjaśnić przedsiębiorcom wybrane, kluczowe aspekty związane z procedurą aplikowania o dofinansowanie projektów.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat Webinaru oraz formularz rejestracyjny: TUTAJ

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..